KONTAKT LISTA

CENTRALA
 

 Maršala Tita 40
 71000 Sarajevo
 Bosna i Hercegovina

 Tel: +387 33 652-000
                    644-040

 Fax: +387 33 664-129

 www.intersped.ba

 e-mail: intersped@intersped.ba

 
 
DIREKTOR DRUŠTVA
 
 

 Direktor društva

 Midhat Limo
 e-mail: midhat.limo@intersped.ba

 Telefon: +387 33 652-000

 
 
SEKTOR KOMERCIJALNIH POSLOVA
 
 

Direktor Sektora komercijalnih poslova

Adnan Aliefendic
e-mail: adnan.aliefendic@intersped.ba

Telefon: +387 33 652-000

 
 
ODJEL TRANSPORTA I LOGISTIKE

 
 

Odjel transporta i logistike

 Put života 14
 71000 Sarajevo

 Telefon: +387 33 524-624
                          649-356
 Fax: +387 33 663-376

 
 
 
  Transport i zbirni transport

 Telefon: +387 33 524-624
                           649-356
               +387 33 663-376

 e-mail:transport@intersped.ba

 Organizator transporta:
 Nenad Perendija
 e-mail:
nenad.perendija@intersped.ba

 
 
 
  Carinsko skladište

 Put života 14
 71000 Sarajevo

 Telefon/fax: +387 33 524-955

 Ramiz Tupani
 e-mail:skladiste.intersped@gmail.com

 
 
ODJEL PRAVNIH, KADROVSKIH I OPŠTIH POSLOVA
 
  Odjel pravnih poslova

Telefon: +387 33 651-839
Fax:       +387 33 664-129

Voditeljica odjela: Enisa Tukic
e-mail: enisa.tukic@intersped.ba

 
 
ODJEL RACUNOVODSTVA I FINANSIJSKIH POSLOVA
 
  Odjel za racunovodstvo i finansije

Telefon/fax: +387 33 651-841

Voditeljica odjela:
Muamera Selimovic

e-mail: muamera.selimovic@intersped.ba

 
 
PODRUŽNICE
 

PODRUŽNICA SARAJEVO

Carinska ispostava Halilovici
71000 Sarajevo

Telefon: +387 33 546-132
                          458-848
                          451-025
Fax:       +387 33 545 114

Voditelj podružnice: Mensur Šljivo

e-mail: mensur.sljivo@intersped.ba

 
 
 
  Medunarodni Aerodrom Sarajevo

(granicni prelaz)

 Kurta Schorka 36
 71000 Sarajevo

 Telefon: +387 33 466 319
 Fax:       +387 33 464 357

 Alem Delagija
 e-mail:aerodrom@intersped.ba

 
 
 
  PODRUZNICA BIHAC
GP Izacic

77000 Bihac

Telefon: +387 37 394-226
Tel./fax:+387 37 394-124

e-mail: bihac@intersped.ba

Voditelj podružnice: Aladin Dupanovic
e-mail: aladin.dupanovic@intersped.ba

 
 
 
  PODRUZNICA ZVORNIK
GP Karakaj

Karakaj 40 B
Zvornik

Telefon: +387 56 263-520
Tel./fax: +387 56 263-521

e-mail: zvornik@intersped.ba

Voditelj podružnice: Ostojic Vukašin
e-mail: vukasin.ostojic@intersped.ba

 
 
 
  PODRUZNICA ORASJE
GP Orašje

Carinski terminal 23
76270 Orašje

Telefon: +387 31 713-395
Tel/fax:  +387 31 710-505 e-mail: orasje@intersped.ba

Voditeljica podružnice: Marija Živkovic
e-mail: marija.zivkovic@intersped.ba